Nordkomfort

Minkštų baldų gamintojas iš Danijos, kurio pirminis tikslas – sėdėjimo komfortas ir puikus dizainas.

Aerre Italia

Minkštų baldų gamintojai iš Italijos.

Visas AERRE ITALIA kolekcijas kuria ir gamina dinamiški specialistai, siekiantys rezultato saugumo ir galutinio produkto efektyvumo.

Daugybė metinių stilistinių pasiūlymų yra dėmesingos išvaizdos rezultatas, atviras mados tendencijoms, šiuolaikinio dizaino kalboms, spalvoms ir ne mažiau komfortui, atitinkantis klientų poreikius.

JORI

Itin aukštos kokybės luxury klasės minkštų baldų gamintojas iš Belgijos. Inovatyvus sėdimų vietų komfortas nuo 1963 m. Fotelis ar sofa turi tarsi kviesti ir būti svetingi. Jie turi priimti ir atpalaiduoti Jus.

Concept Verre

Itin aukštos kokybės, luxury klasės, išskirtinio dizaino šviestuvai iš Prancūzijos! Rankų darbo šviestuvai gaminami iš Murano stiklo, nepalieka abejingų sukurtam grožiui.

Famlight

Šviestuvai, kuomet atlieka ne tik funkciją, bet ir tampa tarsi meno kūriniai Jūsų interjere. Kiekvienas šviestuvas gali būti sukombinuotas, tarsi puokštė Jūsų namuose.

PR Living

Minkštų baldų gamintojai iš Belgijos. Platus audinių bei matmenų pasirinkimas. Sofos gali būti gaminamos pagal kiekvieno kliento poreikius:

– 100% nuimamais užvalkalais, ateityje galima pasikeisti tik užvalkalus.
– Dalinai nuimamais užvalkalais.
– Plunksnų užpildas.
– Poliuretano užpildas.

Felis

Minkštų baldų gamintojai iš Italijos.

Itin aukštos kokybės baldai. Išskirtinis dėmesys sofoms-lovoms, kurios skirtos, kad ir kiekvienos dienos naudojimui! Komfortiško sėdėjimo sofa ir visiškai patogi lova viename!

Tecnografica

Meninių tapetų bei dekoratyvinių plokščių gamintojas iš Italijos.

1992 m. Italijos bendrovės misija yra pasiūlyti savo klientams geriausius dizaino ir technologijų požiūriu meninius tapetus bei dekoratyvines plokštes.

Tecnografica remiasi savo patirtimi ir grafikos patirtimi, kad sukurtų „Tecnografica Italian Wallcoverings” prekės ženklą, kuris projektuoja ir gamina itin aukštos rezoliucijos tapetų ir sienų dangos linijas.

Aromas

AROMAS DEL CAMPO yra Valensijoje įkurta įmonė, kuri tiekia aukštos kokybės šviestuvus, oriantuotus į dizainą ir avangardą.

Schuller

„Schuller S.L.” yra pirmaujanti šviestuvų, namų apdailos ir baldų įmonė, pradėjusi gamybą Ispanijoje prieš 49 metus. Šiuo metu eksportuoja į daugiau nei 50 pasaulio šalių ir turi daugiau nei 5000 nuolatinių klientų portfelį.

Dan Form

DAN-FORM egzistuoja nuo 1992 m. ir nuo pat pradžių daugiausia dėmesio buvo skiriama kėdėms, valgomojo stalo kėdėms, pusbario bei baro kėdėms. Vėlesniais metais taip pat pristatė keletą stalų, kurie papildė asortimentą.

Ozzio Italia

„Ozzio Italia” istorija prasidėjo 1961 m. Daugelio Italijos dizaino meistriškumų lopšyje: Brianza rajone, esančiame į šiaurę nuo Milano.

Pirmajame Pozzolių šeimos amatininkų dirbtuvėse kokybė buvo pirmoji vertybė: su šia filosofija ir stipriu ryšiu su tėvyne įmonė auga iki šiandien, tapusiu tarptautiniu prekės ženklu, šiuo metu prieinamu penkiuose žemynuose.

OZZIO kolekcija pasižymi ypatinga šiuolaikinio gyvenimo būdo interpretacija, vizijos vaisiais, kurie semiasi įkvėpimo iš viso pasaulio ir neabejotinai transformuojasi į itališkus dizaino pasiūlymus.

Clei

Clei buvo pirmoji įmonė – nuo 1963 m. – ištyrusi sudėtingą transformuojamų baldų pasaulį, laikui bėgant tapo neginčijamu daugiafunkcinės buveinės specialistu.

Brokis

Čekijos aukščiausios kokybės apšvietimo prekės ženklas „Brokis” reiškia išskirtinio dizaino, aukščiausios kokybės ir nepaprasto Bohemijos stiklo meistrų meistriškumo sintezę. Sumanyta žinomų Čekijos ir užsienio dizainerių, originalios BROKIS apšvietimo kolekcijos nuolat pelnė tarptautinį pripažinimą.

Fischer Möbel

Lauko baldų gamintojai iš Vokietijos.

Fischer Möbel baldams jau seniai užtikrintas tarptautinis pripažinimas. Įmonė pelniusi itin daug dizaino bei kokybės apdovanojimų!

Easyline

Baldų gamintojas iš Italijos.

Bendros kokybės tyrimas ir nuolatinis produktų asortimento atnaujinimas yra įmonės, kurios pagrindinis rinkodaros projektas yra galutinio vartotojo pasitenkinimas, misija.

Il Benessere Italy

Itališko meistriškumo tradicija iš karto atsiskleidžia Il Benessere gaminamuose gaminiuose. Viskas kyla iš didelės patirties ir gilių visų minkštų baldų gamybos etapų išmanymo, kad visada būtų pasiektas geriausias kompromisas tarp kokybiško dizaino ir maksimalaus konkurencingumo rinkoje. Patyrusių meistrų rankos natūraliai atkartoja senovinius gestus ir diena iš dienos perduoda savo susižavėjimą jauniems žmonėms, kurie entuziastingai auga kartu su jais.

Il Benessere tikslas yra sukurti gražius minkštus baldus ir žino, kad tai gali įvykti tik aplinkoje, kurioje kūrybiškumas gali pasireikšti visiškoje harmonijoje.

Atelier Nieri

Svetainės baldų gamintojai iš Italijos.

Italų siuvimo patirtis yra bendra gija, siejanti madą su dizainu. Itališka mada yra susijusi su labiau apibendrinta „Pagaminta Italijoje“ koncepcija – prekės ženklu, kuris įkūnija kūrybiškumo ir rankų darbo meistriškumą. Itališkos prabangos prekės garsėja savo audinių kokybe ir savo konstrukcijos elegancija bei rafinuotumu. Prekės ženklas išsiskiria išskirtinai pagamintais gaminiais, kurie vengia tradicijų vienodumo, kad patvirtintų unikalumą ir nuostabą.

Krepšelis0
Krepšelis tušias
0